Hakkımızda

06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan'da meydana gelen ve 10 İlimizi etkileyen depremlerin ardından depremzede vatandaşlarımız için Amasya'dan yapılacak yardımların daha kolay yapılabilmesi, takip edilmesi ve yönlendirilmesi amacıyla Amasya Valiliği koordinesinde "amasyaseninle.com" WEB sitesi oluşturularak kullanıma sunulmuştur.
Bu platform ile hayırseverlerimizi, Amasya'ya gelen depremzede vatandaşlarımız ile buluşturmak için T.C. Amasya Valiliği tarafından oluşturulmuş bir sitedir.

Nasıl Yardım Talep Edebilirim?

  1. Sitemize üye olunuz
  2. Profil sayfanızdan, "Yardım Talep Et" linkine tıklayarak ihtiyacınızı yazınız ve kaydediniz.
  3. Talebiniz yönetici onayına düşecektir ve gerekli kontrollerden sonra hayırseverlerin göre bileceği sayfada yayınlanacaktır.
  4. İhtiyacınızı karşılamayı kabul eden hayır sever tarafından, ihtiyacınızın karşılanacağı onaylanacaktır.
  5. İhtiyacınızı karşılamayı kabul eden hayırseverin gerekli kontrollerinden sonra, ilgili hayırsever tarafından ihtiyacınız karşılanacaktır.

Nasıl Yardım Yapabilirim?

  1. Sitemize üye olunuz
  2. Profil sayfanızdan, "Yardım Bekleyenler" linkine tıklayarak, ihtiyaç sahiplerini listeleyiniz.
  3. Karşılamak istediğiniz talebin altındaki "Yardım Yapmak İstiyorum" linkine tıklayarak ilgili talebi karşılayacağınızı bildiriniz.
  4. İhtiyaç Karşılama Talebiniz yönetici onayına düşecektir ve gerekli kontrollerden sonra ihtiyaç sahibi vatandaşımızın iletişim bilgileri profil sayfanızda yer alan "Yardımlarım" sayfasında görünecektir.
  5. İhtiyaç sahibine ulaşıp gerekli talebi karşılayınız.

 

T.C. Amasya Valiliği
Nergis Mh Hükümet Konağı Nergis Mahallesi Şehit Ahmet Özsoy Cad. No:2, 05200 Merkez/Amasya
0358 212 32 10
06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan’da meydana gelen ve 10 İlimizi etkileyen depremlerin ardından depremzede vatandaşlarımız için Amasya’dan yapılacak yardımların daha kolay yapılabilmesi, takip edilmesi ve yönlendirilmesi amacıyla Amasya Valiliği koordinesinde "amasyaseninle.com" WEB sitesi oluşturularak kullanıma sunulmuştur.
Bu platform ile hayırseverlerimizi, Amasya'ya gelen depremzede vatandaşlarımız ile buluşturmak için T.C. Amasya Valiliği tarafından oluşturulmuş bir sitedir.
© 2023 T.C. Amasya Valiliği